Firma: Türkiye Petrolleri
Site: tppd.com.tr
Durum: DEVAM EDİYOR

Proje bilgileri

Türkiye, 2020 yılında petrol ve doğal gaz için beş açık deniz sondajı gerçekleştirecektir. Plan, 3.000 kilometrelik iki boyutlu ve 20.707 kilometrelik üç boyutlu sismik keşif faaliyetinin yürütülmesini kapsamaktadır.

Ne yapıyoruz?

Türkiye Petrol yönetimi altındaki Fatih ve Yavuz sondaj gemilerine hizmet vermekteyiz. Proje başladığından beri Türkiye’nin ilk deniz sondaj projesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Gemilerin tüm boya, bakım, onarım ve gövde temizliği tarafımızdan sağlanmıştır.

Sizi fotoğraf galerilerine göz atmaya davet ediyoruz. Halen Mürettebatın bir parçasıyız ve 7/24 her iki Sondaj Gemisine gemi yapım onarım ve gemi tedariği alanında hizmet vermekteyiz.

Related projects

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı

Türk Deniz Kuvvetleri veya Türk Deniz Kuvvetleri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin deniz savaş hizmet koludur. 2020 raporları Deniz Kuvvetleri’ne ait 12 denizaltı bulunduğunu gösteriyor.

View details
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı

IDO – İstanbul Deniz Otobüsleri

İDO filosu; Toplam 33 hat, 25 Deniz Otobüsü, 10 Hızlı Feribot, 17 Araba Vapuru, 36 Şehir Hattı Yolcu Feribotu ve Mavi Marmara Yolcu Gemisi 86 puana kadar…

View details
IDO – İstanbul Deniz Otobüsleri

Türkiye Petrolleri Fatih ve Yavuz Sondaj Gemisi

Türkiye, 2020 yılında petrol ve doğal gaz için beş açık deniz sondajı gerçekleştirecektir. Plan, 3.000 kilometrelik iki boyutlu ve 20.707 kilometrelik üç boyutlu sismik keşif faaliyetinin yürütülmesini kapsamaktadır…

View details
Türkiye Petrolleri Fatih ve Yavuz Sondaj Gemisi